Stage Dive Legends 1.1.4 (ios)

Stage Dive Legends

Stage Dive Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    HandyGames

Stage Dive Legends, ücretsiz olarak sunulan sürükleyici ve dinamik bir koşu oyunu.

Stage Dive Legends, iOS cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz sürükleyici bir koşu oyunu. Ağzına kadar eğlence ve dinamizm doldurulmuş olan bu oyunda New York, Londra ve Paris gibi ünlü şehirlerde mücadele ediyoruz.

Oyunda eğlenceli fakat bir o kadar da heyecanlı bir maceraya atılan rock yıldızlarının kontrolünü ele alıyoruz. Sonsuz koşu oyunu dinamikleri üzerine kurulu olan bu oyunda bölümlere serpiştirilmiş olan yıldızları toplamaya çalışıyoruz.

Platformlar üzerinde koşuştururken akrobatik hareketler yaparak oyundan aldığımız keyif seviyesini katlayabiliriz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Stage Dive Legends'ta da çok sayıda bonus ve güçlendirici bulunuyor. Bunları toplayarak bölümler arasında avantaj elde edebiliyoruz.

Stage Dive Legends'ta çizgi film atmosferi oluşturan grafiklere ve modellemelere yer verilmiş. Açıkçası oyunun eğlenceli havası bu tasarım anlayışı sayesinde katlanıyor.

Stage Dive Legends'ın en iyi yanlarından birisi de bölümler esnasında çalan müzikler. Açıkçası oyunun en iyi özelliği bu diyebilirim. Dinamizmin eksik olmadığı Stage Dive, platform koşu oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR