Stickman Soccer 2018 (ios)

Stickman Soccer 2018

Stickman Soccer 2018
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Soccer 2018 sezonunda Dünya Kupası heyecanını yaşıyoruz.

Stickman Soccer 2018, Dream League Soccer, FIFA, PES kadar popüler bir mobil futbol oyunu. 75 milyonu aşkın oyuncunun oynadığı çöp adam futbol oyununun 2018 sezonunda tonla yeni oynanış özelliklerinin yanı sıra rüya takım kurma ve 2018 Dünya Kupası’nı da içine alan yeni modlar eklenmiş. Görsel açıdan da iyileştirilen yeni Stickman Soccer oyununu şiddetle tavsiye ederim.

iOS platformunda 300MB boyutta en iyi futbol oyunu diyebileceğim Stickman Soccer 2018, online ve offline (internetsiz) oynamayı bir arada görmek isteyen futbol severlere hitap ediyor. Hızlı tempolu oynanış, alışması kolay ustalaşması zaman alan kontrol sistemi, akıcı animasyonlar, çarpıcı atmosferle saf futbol deneyimi yaşatan oyunda ister arkadaşlarınıza, ister dünya genelinde oyunculara, isterseniz de yapay zekaya (hareket ve taktikleriyle şaşırtan bir yapay zeka) karşı maç yapabiliyorsunuz.

150’den fazla takım, 50’in üzerine dünyaca ünlü futbolcunun yer aldığı oyununda istemediğiniz kadar mod var. Hızlı maç, antrenman, sezon, ulusal lig ve kupalar, Dünya Kupası 2018 Rusya, online günlük canlı etkinlikler oyun modlarından sadece birkaçı.

YORUMLAR