Storm Casters Ultra 1.2.0 (ios)

Storm Casters Ultra

Storm Casters Ultra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storm Casters Ultra bolca aksiyon içeren bir mobil oyundur

Storm Casters Ultra oyun severlere uzun süreli bir eğlence sunan ve yoğun aksiyonuyla keyifli bir oyun tecrübesi yaşatmayı başarabilen bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Storm Casters Ultra'da yakılan köyünden kaçarak kendisini antik çağlardan kalan unutulmuş bir zindanın kapısında bulan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Geri dönüş yapmamız mümkün olmadığı için zorunlu olarak bu karanlık zindana dalıyoruz ve maceraya atılıyoruz. Birçok ölümcül tehlikenin ve korkunç canavarın var olduğu bu zindanda Storm Casters güçlerini keşfetmemiz bize kendimizi koruma ve zindanın derinliklerine inme yeteneği kazandırıyor.

Storm Casters Ultra'da bir kart oyununa benzer şekilde zindanda düşmanları yok ederek yeni kartlar topluyoruz. Bu kartlar kahramanımıza yeni yetenekler kazandırıyor. Oyunda görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve kahramanımızı geliştiriyoruz. Yağmalayabileceğimiz birçok farklı büyülü silah ve zırh da oyun içerisinde bizi bekliyor.

Storm Casters Ultra'nın gerçek zamanlı aksiyon içeren savaş sistemihızlı çarpışmalar üzerine kurulu. Oyunda sağa sola sınırsız sayıda alev topları fırlatabilir veya kılıcınızı çılgınlar gibi savurabilirsiniz. Kolay kontrollere bu hızlı savaş sistemiyle birleştiren Storm Casters Ultra yüksek eğlenceli bir içerik sunmayı başarıyor.

YORUMLAR