Storm Zone

Storm Zone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storm Zone'da yüksek teknoloji silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızı alt etmeye çabalıyoruz.

Storm Zone, hem yüksek aksiyon dozu hem de akıcı oyun yapısıyla beğenimizi kazanan bir TPS aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu sürükleyici oyunda düşmanlarına karşı amansız bir mücadelenin içerisine giren bir karakteri kontrol edip bize verilen saldırı görevlerini başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Zorlu görevlerimiz esnasında son teknoloji ürünü silahları kullanabilme şansına sahip oluyoruz. Elbette saldırı gücü her şey değil. Düşmanları alt edebilmek için taktiklerimizi ve stratejilerimizi çok iyi bir şekilde kurmamız gerekiyor.

Savaştıkça hem canımız hem de silahımız azalıyor. Bölümlere rastgele dağıtılmış olan erzakları toplayarak rakiplerimize karşı üstünlük kurabiliyoruz ve eksik kaldığımız noktaları tamamlayabiliyoruz.

Storm Zone'da karakterimizi kontrol edebilmek için ekran üzerinde bulunan butonları kullanmamız yeterli oluyor. Ekranın sol tarafındaki buton sayesinde yönlendirme işlemlerini, sağ taraftaki buton sayesinde de ateş etme ve silah değiştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Oyunun en güzel yanlarından birisi de karakterimizi dilediğimiz gibi upgrade edebilme şansına sahip olmamız. Kazandığımız puanları sayesinde yeni silahlar alabiliyor ve ateş gücümüzü üst basamaklara taşıyabiliyoruz.

Başarılı bir çizgiye sahip olan Storm Zone, aksiyon odaklı mobil oyunlara ilgi duyanların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR