STRIKERS 1945 World War 1.0.2 (ios)

STRIKERS 1945 World War

STRIKERS 1945 World War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

STRIKERS 1945 World War mobil oyunu nostaljik uçak oyunlarından esintiler sunan bir tür savaş oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen STRIKERS 1945 World War mobil oyunu, 90’lı yıllarda gönülleri fethetmiş klasik uçak oyunlarının bir araya getirildiği nostaljik bir uçak savaş oyunudur.

Tahmin edildiği gibi Strikers serisini içeren STRIKERS 1945 World War oyununda, diğer uçak savaş oyunu klasiklerinden olan Gunbird ve Tangai oyunları da oyuna başarılı bir şekilde yedirilmiş. Üç farklı klasik oyunun detaylarından fazlasıyla faydalanabileceğiniz bir oyun STRIKERS 1945 World War. Üç oyundan da uçak tarzlarının bulunması kendi uçağınızı yarattığınız bu oyunda strateji alternatiflerinizi mutlaka artıracaktır.

Atari salonlarında yıllarca keyifle oynanan oyunların bir araya geldiği STRIKERS 1945 World War oyununda grafikler nostalji havasını bozmamak üzere günümüze uyarlanmış durumda. Zira üç boyutlu grafiklerin yerine iki boyutlu platform tarzından ödün verilmemiş. Ayrıca oyunun akıcılığı da kurgulanan yeni can sistemiyle sağlanmış. 14 farklı dil seçeneği arasında Türkçe dil desteğinin de bulunması oyunun hanesi artı olarak yazılan detaylardan. Sıkılmadan oynayabileceğiniz STRIKERS 1945 World War mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR