Stunt Wheels 1.0.0 (ios)

Stunt Wheels

Stunt Wheels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Wheels aksiyon dozu yüksek bir araba yarışı oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor.

Stunt Wheels, araba yarışı ve ralli oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin mutlaka göz atması gereken oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun hem grafikleri hem de oyun yapısıyla son derece kaliteli bir izlenim bırakmayı başarıyor.

Bol aksiyonlu bir oyun deneyimi sunan Stunt Wheels'teki temel amacımız rakiplerimizi geride bırakıp bitiş çizgisine en önce varmak. Bu yolda başvurabileceğimiz çeşitli yöntemler var. Bunlar arasında takiplerimizi patlayıcı gücü yüksek silahlarla pistin dışına uçurmak da dahil. Tabii ki aynı şeyi rakiplerimiz de bize karşı yapabilir bu yüzden hem hızlı hem de çok dikkatli bir şekilde ilerlememiz gerekiyor.

Bu tarz bir oyunda elbette görmeyi isteyeceğimiz unsurlar arasında güçlendiriciler ve bonuslar yer alıyor. Yapımcılar bu öğeleri oyuna ekleyerek oyunculara son derece zengin bir yarış deneyimi sunmayı amaçlamışlar. Söz konusu bu bonuslar ve güçlendiriciler sayesinde rakiplerimize karşı hatırı sayılır bir üstünlük kurabiliyoruz.

Stunt Wheels'te birbirindne ilginç ve sıradışı tasarımlara sahip araçlar mevcut. Kendi tarzımızı yansıtan birini seçip yarışa başlayabiliyoruz. Kuşbakışı kamera açısı kullanıldığı için kontroller de buna uygun tasarlanmış. Araçları yönlendirmek için sağ ve sola dokunmamız yeterli oluyor. Eğer kaliteli ve ücretsiz bir yarış oyunu arayışındaysanız Stunt Wheels hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR