Sudoku Champions 1.0 (ios)

Sudoku Champions

1.0
Sudoku Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sudoku Champions, tamamen ücretsiz olarak sunulan üst düzey kaliteli bir sudoku oyunu.

Sudoku Champions, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir sudoku oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dikkatimiz içeken ilk şey grafik kalitesi oluyor. Özenle tasarlandığı her halinden belli olan Sudoku Champions'ta geri kalan birçok şey diğer sudoku oyunlarından görmeye alıştığımız türden.

Oyunda yüzlerce sudoku bölümü bulunuyor ve bunların hepsi zamanla artan zorluk seviyelerine sahip. İlk başlarda oyunun mekaniklerine ve atmosferine alışmamız için kolay bölümlerde mücadele ediyoruz. Oyunda rakamlar koymak için ilginç bir mekanizmaya yer verilmiş.

Bu kontrol mekanizmasında rakamları yerleştirebilmek için karelere basılı tutmamız gerekiyor. Basılı tuttuğumuz kare üzerinde eski tip çevirmeli telefonların tuş takımına benzer, daire şekilde bir rakam skalası beliriyor. Buradan istediğimiz rakamı seçip yerleştiriyoruz. Açıkçası bu mekanizma fazlasıyla hoşumuza gitti çünkü hem daha kolay hem de daha eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için indirebileceğiniz kaliteli bir sudoku arıyorsanız Sudoku Champions'u denemenizi öneriyoruz.

YORUMLAR