Super Boost Monkey 1.1.0 (ios)

Super Boost Monkey

Super Boost Monkey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Boost Monkey, iPhone ve iPad cihazlarda oynayabileceğimiz, aksiyon odaklı bir oyun.

Super Boost Monkey, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Flappy Bird'ün TPS versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz bu oyunda ekrana bastıkça zıplayan bir maymun karakterin kontrolünü ele alıyoruz.

Oyundaki temel amacımız tehlikelerle dolu olan bölümlerde ilerleyerek muzları toplamak. Kulağa basit gibi gelse de yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda engelle karşı karşıya kalıyoruz ve bu engellere çarpmamak için hızlı refleksler sergilememiz gerekiyor.

Super Boost Monkey'de çok basit bir kontrol mekanizmasına yer veriliyor. Ekrana basmamız maymunun hareket etmesi için yeterli. Elbette ayarını çok iyi yapmamız gerekiyor. Herhangi bir yere çarpacak olursak oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyundaki yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda güçlendirici öğe çıkıyor. Bu öğeleri toplayarak karakterimizin daha rahat yol almasını sağlayabiliyoruz. Başarılı bir karaktere sahip olan Super Boost Monkey, şayet bu tarz aksiyon ve beceri karışımı oyunlardan hoşlanıyorsanız, keyif alacağınız bir seçenek.

YORUMLAR