Super Goalkeeper - Soccer Game

Super Goalkeeper - Soccer Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Goalkeeper - Soccer Game, penaltı atışlarını kurtarmaya çalıştığınız bir iPhone ve iPad oyunu.

Super Goalkeeper - Soccer Game, penaltıları kurtararak dünyanın en iyi kalecisi olduğumuzu göstermeye çalıştığımız bir iOS oyunu. Hem iPhone hem de iPad’imize indirip oynayabildiğimiz futbol oyununda bu sefer file bekçisi oluyoruz.

iOS platformunda ilginç olarak ücretli karşımıza çıkan Super Goalkeeper oyununda eldivenlerimizi takıyor ve kalenin tam ortasında pozisyonumuzu alıyoruz. Amacımız tahmin edeceğiniz üzere üzerimize penaltı noktasından son hız atılan topları çıkarmak. Penaltı atışlarını kurtarmak için parmağımızı topun geldiği noktaya sürüklememiz yeterli oluyor. İlk başlarda oldukça basit olan oyun seviye atladıkça zorlaşmaya başlıyor. Başlangıçta yerden veya üzerimize atılan şutlar yerini falsolu ve köşelere giden şutlara bırakıyor.

Seviye atladığımız kolaydan zora doğru ilerleyen sonsuz modu ve 3 can hakkımızın olduğu başka bir deyişle en fazla 3 topu içeri alma lüksümüzün olduğu arcade modunu içerisinde barındıran Super Goalkeeper’ın en beğendiğim yanı kamera açısı oldu. Kalecinin tamamı yerine sadece eldivenler gösteriliyor. Böylelikle kendimizi hem gerçekten kaleciymişiz gibi hissetmemiş sağlanmış, hem de oyuna daha fazla zevk vermiş. Bunun yanında ses efektleriyle stadyum havasını da inceden tadıyoruz.

“Niye iOS’ta paralı?” dedirtse de klasik futbol oyunlarından farklı bir oynanış sunmasıyla tercih edilebilir. Penaltı çekmek kadar kurtarmak ta oldukça zevkli. Deneyin derim.

YORUMLAR