Super Heavy Sword

Super Heavy Sword
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformlarda pek sık rastlanmayan kalitede bir platform oyunu arıyorsanız Super Heavy Sword beklentilerinizi yerine getirebilen bir oyun.

Bugüne dek mobil cihazınız için sayısız ücretsiz platform oyunu baktığınızı varsayarak diyorum ki, hayal kırıklığına uğramış olmanız çok olası. Bu sebepten dolayı paralı olan platform oyunlarına da mesafeli bakmış olmanız olası. Ancak Super Heavy Sword için temiz bir sayfa açmanızı öneririm. Bu oyun sadece başarılı bir platform oyunu olmanın ötesinde size klasik bir oyun zevki sunuyor ve talep ettiği fiyatı sonuna kadar hakkediyor.

Super Heavy Sword, göründüğü gibi kılıçla adam biçme mekaniklerine bağlı kalmayan ve yoğun olarak yer alan platform unsurlarını Super Mario oyunlarının farklı serilerinden alan sıradışı ve fazlasıyla eğlenceli bir çalışma. İlk bakışta "Mario taklidi" dedirtecek bir görünümde de olsa, dersini iyi çalışıp alıntı yapan bu oyun son derece sürükleyici. Mobil cihazınızda alışılagelmedik oyun akıcılığına şaşıracağınızdan eminim. Bununla birlikte harika piksel sanatı ve renkler de göz kamaştırıcı.

Uzun süredir beklentilerinizi karşılamayan platform oyunlarından ötürü oyun tarzına küsmeyi bırakmanın zamanı geldi. Super Heavy Sword gibi bir oyun size eğlence ve aksiyon konusunda kaliteli bir deneyim sunuyor.