Super Monster Mayhem

Super Monster Mayhem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Monster Mayhem, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Super Monster Mayhem, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Arcade de diyebileceğimiz bir tarzda olan oyun, sizi eski zamanlara alıp götürecek  ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Super Monster Mayhem eskiden atari salonlarındaki oyun makinalarında oynadığımız oyunları hatırlatıyor diyebilirim. Bir platform oyunu olarak da adlandırabileceğimiz bu oyun, retro oyunların keyfini mobil cihazlarınıza getiriyor.

Oyun aynı zamanda hem retro tarz grafikleri ile dikkat çekerken hem de aksiyon dolu ve hızlı oyun yapısı ile de sizi kendine bağlıyor. Genellikle oyunlarda iyi tarafı canlandırırken burada ise bir değişiklik yapılmış, siz kötü karakteri canlandırıyorsunuz.

Oyunun konusuna göre bir canavar şehri yerle bir etmeye geliyor ve binalara tırmanmaya başlıyor. İşte siz de o canavarı oynuyorsunuz. Amacınız ise yüksek binalara olabildiğince yükseğe dikkatli bir şekilde tırmanmak.

Tabi ki önünüzde pek çok engel bulunuyor. Örneğin polislerin attığı mermilerden kaçınmalı ve tabelelara çarpmamalısınız. Bunun için aynı zamanda insanlara dokunarak onları yerken parmağınızı kaydırarak engellerden kaçmanız gerekiyor.

Alabildiğiniz kadar yüksek puanlar alıp liderlik listelerinde yerinizi de alabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Super Monster Mayhem'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR