Süper Penguen

Süper Penguen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Penguen uygulaması ile çocuklara uygun mizahi içeriklere kolayca erişebilirsiniz

Süper Penguen, Türkiye'nin en beğenilen ve en çok okunan mizah dergileri arasında yer alan Penguen dergisi ekibinin elinden çıkan çocuklara uygun mizahi içerikleri kullanıcılara ulaştıran bir mobil mizah uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirerek kullanabileceğiniz Süper Penguen'de 7-12 yaş arasındaki çocuklar için filtrelenmiş içerikler bir araya getirilmekte. Çocuklara uygun karikatürlerin yanısıra çizgi hikayeler, eğlenceli testler, bulmacalar, mini oyunlar bulabilirsiniz. Ayrıca birçok eğitici içeriğe de Süper Penguen'de yer veriliyor. Tarih, uzay ve icatlarla ilgili eğitici ve öğretici mizahi içerikler çocuklarınızı beklemekte.

Süper Penguen ile çocuklarınız karikatür çizmeyi de öğrenebilir. Erdil Yaşaroğlu tarafından hazırlanan çizim dersler gibi içerikler uygulamayı ön plana çıkarıyor. Ayrıca Selçuk Erdemin özel çizgi hikayeleri çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatabilmekte.

Süper Penguen içerisinde yer alan içeriklere kullanıcılar tıpkı bir dergi satın alır gibi erişebiliyorlar. Mobil cihazlarınız üzerinden Süper Penguen aracılığıyla Süper Penguen sayılarını satın alabilirsiniz. Bunun yanında yıllık olarak Süper Penguen'e abone olabilmeniz de mümkün.

Not: Süper Penguen yıllık aboneliği otomatik olarka yenilenmektedir. Kullanıcılar aboneliğin otomatik yenilenmesini cihaz ayarlarından kapatabilmektedirler. Satın alınan abonelikler iptal edilmemektedir.

YORUMLAR