Super Stems

Super Stems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stratejik masaüstü oyunları sevenler için iOS cihazlarında ücretsiz olan Super Stems, satranç ve go gibi oyunların havasını mobil platforma taşıyor.

Oyun oynarken stres yaşamak istemeyenler için dingin ve sakin bir eğlence sunma amacıyla yola çıkmış olan Super Stems ile zekanızın ön plana çıktığı ama reflekslerinizi sınamayan bir oyun sizi bekliyor. Alan hakimiyeti üstüne kurulu masaüstü oyun dinamiklerini andıran Super Stems, üçgen dilimler üzerinde stratejik tavranıp karşıt renkli alanları domine etmenizi gerektiren bir çalışma.

Müzikleriyle ve oyun tarzıyla insanı sakinleştiren bir yapıya sahip olan bu strateji oyununda renkler ve animasyon bile göze hitap etmeyi başarıyor. Online etkileşimi olan bu oyunda elde ettiğiniz puanlarla liderlerin bulunduğu tabelaya isminizi taşımanız mümkün. Üçgen şekiller yerleştirdiğiniz oyun zemininde amacınız yüksek sayılarla güçlü saflar oluşturmak.

Şu an için sadece iPhone ve iPad için çıkmış olan bu oyunun Android cihazlara da çıkması daha geniş bir oyun kitlesi yaratacaktır.Oyun oynarken satranç benzeri bir sükunet ve stratejik düşüncenin ağır bastığı bir mekanik sizi cezbediyorsa ücretsiz olan Super Stems oyun zevkinize hitap etmeyi başaracaktır.

YORUMLAR