Switch & Drop

Switch & Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Switch & Drop, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz orijinal bir bulmaca oyunu.

Switch & Drop, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda renkleri eşleştirerek tablodaki blokları yok etmeye çalışıyoruz. Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen bazı uygulama içi satın almalar sunuluyor. Elbette bunları satın alıp almamak sizin tercihinize kalmış.

Oyunda toplamda 100 farklı bölüm bulunuyor. Herhangi bir bulmaca oyununda görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da tüm bölümler giderek artan bir zorluk seviyesinde karşımıza çıkıyor. İlk birkaç bölümde sunulan kontrol mekanizmasına ve yapmamız gereken göreve alışmaya çalışıyoruz. Alışma evresinden sonra, bölümlerde zorlaştıkça oyundan keyif almaya başlıyoruz.

Oyunda sıradan eşleştirme oyunlarında gördüğümüzden daha farklı bir yapıya yer verilmiş. Sadece blokları yan yana getirerek değil aynı zamanda onları ekranın tepesinden düşürerek de eşleştirmeye çalışıyoruz.

Switch & Drop'ın en dikkat çeken noktaları arasında Facebook bağlantısı sunulması bulunuyor. Her oyuncu tercih etmeyebilir fakat eğer Facebook profilinizi kullanarak oyuna girerseniz kazandığınız puanları hesabınızda paylaşarak arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Switch & Drop, klasik bulmaca oyunlarından sıkılan ve yeni bir şeyler denemek isteyen her yaştan oyunseverin seveceği türden bir oyun.

YORUMLAR