Take Off The Flight Simulator 1.0 (ios)

Take Off The Flight Simulator

1.0
Take Off The Flight Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Take Off The Flight Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonudur

Take Off The Flight Simulator eğer uçuş yeteneklerinizi test etmek ve heyecanlı bir uçuş macerasına atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir uçak simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçuş simülasyonu olan Take Off The Flight Simulator'da dilerseniz oyunun geniş açık dünya tabanlı haritasında serbestçe uçabiliyor, dilerseniz kendi havayolu şirketinizi kurarak uçuş kariyerinize adım atıyorsunuz. Oyunda temel olarak farklı hava şartlarında farklı görevleri tamamlayarak para kazanıyoruz. Bu parayla yeni uçakların kilidini açabiliyor, uçaklarımızın görünümünü değiştirebiliyor ve uçuş filomuzu daha kalabalık hale getirebiliyoruz. Oyun boyunca 21 farklı havaalanını ziyaret edebilmekteyiz.

Take Off The Flight Simulator'da uçakların kokpitleri bir hayli detaylı bir şekilde tasarlanmış. 14 farklı uçak modelinin yer aldığı oyunda farklı görev türleri oyuna heyecan kazandırıyor. Kimi zaman yolcu taşırken manzaraya şahit olabiliyor, kimi zaman da kurtarma operasyonlarına katılabiliyoruz.

Take Off The Flight Simulator'da her uçuşta karşımıza farklı senaryolar çıkabiliyor. Kimi zaman zorlu hava şartlarında uçmamız gerekirken kimi zaman motorlarımızdan biri arızalanabiliyor. Oyunun grafikleri oldukça başarılı.

YORUMLAR