Tap Tap Builder 1.1 (ios)

Tap Tap Builder

1.1
Tap Tap Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap Tap Builder, seri dokunuşlarla şehir kurmaya çalıştığınız ücretsiz bir mobil oyun.

Tap Tap Builder, iPhone ve iPad’inizde oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız şehir kurma oyunu. Minimalist, detaylı hazırlanmış enfes görsellere sahip şehir simülasyonu oyununda reflekslerinizi konuşturmanız gerekiyor. Tabii ki şehrinizi herkesten önce bitirmek istiyorsanız…

iOS platformunda ücretsiz oynanabilir sayısız şehir kurma oyunu arasından hızlı oynanışıyla ayrılıyor Tap Tap Builder. Ağaçlarla dolu yemyeşil bir alana şehir kurma fikri hoş olmasa da oyunda herkesin akın edeceği bir şehir oluşturmak zorundasınız. Dilediğiniz binayı dilediğiniz noktaya dikme lüksüne elbette sahipsiniz.

Oyun farkını bu noktaya size gösteriyor. İster yol yapın, isterseniz de bina dikin… Her ne yaparsanız yapın parmaklarınızı son derece seri kullanmalısınız. Klasik menüden seçim yapıp her şeyi işçilere bırakma lüksünüz de var ancak oyunun asıl zevki bu şekilde çıkıyor. Sadece inşa aşamasında değil; para kazanmak için de hızlı olmalısınız. Kısacası bu şehir kurma oyununda hız var; sıkıcı bekleme süresini atlıyorsunuz.

YORUMLAR