Tap the Frog: Doodle 1.9 (ios)

Tap the Frog: Doodle

1.9
Tap the Frog: Doodle
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap the Frog: Doodle, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve farklı birçok mini oyunu sizlere sunan eğlenceli bir beceri oyunudur.

Tap the Frog: Doodle, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir bulmaca oyunudur.

80'in üzerinde mini oyunu sizlerle buluşturan Tap the Frog: Doodle, sevimli kurbağaların üzerine tıklamanın birçok farklı yolunu sizlere eğlenceli bir şekilde sunmaktadır.

Bölümleri olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlayarak, 5 yıldızı kapmaya çalışacağınız oyunda; bölümler içerisinde toplayacağınız altınlar yardımıyla yeni bölümlerin kilidini açarak eğlenceyi katlayabilirsiniz.

 

Aynı cihaz üzerinde arkadaşlarınızla aynı bölümleri oynayarak kimin daha hızlı ve dikkatli olduğunu görebilirsiniz. Hem bu sayede arkadaşlarınızla aranızda küçük iddialara da tutuşabilirsiniz.

Tüm bunların dışında yine bölümler sırasında kazanmış olduğunuz altınlar yardımıyla kurbağalarınızı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca farklı şapkalar, giysiler ve çeşitli aksesuarlarla özelleştirdiğiniz kurbağalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oldukça bağımlılık yapan bir oyun deneyimini sizlerle buluşturacak olan Tap the Frog: Doodle'ı mutlaka denemenizi öneririm.