Tap the Frog Faster 1.0.2 (ios)

Tap the Frog Faster

Tap the Frog Faster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap the Frog Faster mobil cihjazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Tap the Frog Faster renkli bir görünüme sahip olan ve oyunculara heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tap the Frog Faster'da oyuncular sevimli kurbağa dostlarına yardımcı olarak usta kurbağadan eğitim almaya hak kazanmasını sağlıyorlar. Bu iş için usta kurbağanın tapınağını ziyaret ediyoruz ve ustanın bize sunduğu zorlu testleri birer birer geçmeye çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirirken de reflekslerimizi konuşturmaktayız.

Tap the Frog Faster zamana karşı yarıştığınız bulmacalar içeren bir mobil oyun. Oyun içerisinde farklı mini oyunlar yer alıyor ve bu sayede oyunculara uzun süren bir eğlence sunuluyor. Bu mini oyunların büyük kısmında bir renk eşleştirme oyunu gibi aynı renkteki eşyaları ya da kurbağaları veya aynı şekilleri üzerlerine dokunarak zaman dolmadan birleştirmeye çalışıyoruz. Ayrıca güçlü bölüm sonu kurbağalarıyla yarıştığımız karşılaşmalar da oyunda bizi bekliyor.

Tap the Frog Faster her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR