Ten

Ten
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ten, klasik Tic Tac Toe (SOS) oyununun biraz zorlaştırılmış versiyonu.

Ten, mobil cihazlarla haşir neşir yeni neslin bilemeyeceği bir dönem okul sıralarında, tahtalarda oynadığımız SOS oyununun mobil platforma biraz zorlaştırılarak uyarlanmış sürümü. Sadece iOS platformunda karşımıza çıkan popüler bulmaca oyununda tek kişi yapay zekaya karşı, iki kişi arkadaş arasında veya rastgele kişilerle online olarak oynama seçeneği bulunuyor.

X ve O harflerini düz veya çaprazlama dizmeye ve sonunda aynı harften üçünü yan yana getirmeye dayanan bulmaca oyunu SOS’i (Tic Tac Toe) iPhone ve iPad’imize taşıyan Ten’de 3x3 tek bir tablo yerine 3x3 9 adet tabloda her birinde sırasıyla işaretlemek üzere ilerliyoruz. Kare veya daire şeklini gösterilen boşluklar dışında yerleştiremediğimizden şekilleri 3x3 tabloda nereye yerleştirdiğimiz son derece önemli. Gelişigüzel yerleştirirseniz birkaç elin ardından karşı tarafa üst üste SOS yapma imkanı sunmuş oluyorsunuz.

Sıra tabanlı oynanan bulmaca oyununda tek başınıza oynamaktan sıkılırsanız arkadaşlarınızı davet etme şansına da sahipsiniz.