The Blocks Cometh

The Blocks Cometh
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

The Blocks Cometh, aksiyon dozu yüksek bir sonsuz tırmanış oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

The Blocks Cometh iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabileceği aksiyon dozu yüksek bir mobil arayanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Ücretli olarak sunulan bu oyun konu olarak dünyanın yok olmasından sonraki zamanı konu ediniyor. Blockman ve arkadaşları hayatta kalan tek canlılar olarak hayatlarını bir şekilde devam ettirmeye çalışıyorlar. Bizim amacımız ise onlara yardım ederek mümkün olduğunca fazla hayatta kalmalarını sağlamak.

Oyun, atmosfer olarak sonsuz koşu havasında ilerliyor. Fakat bu oyunda düz bir hat üzerinde koşmak yerine gökyüzüne doğru bir yolculuk gerçekleştiriyoruz. Bu esnada karşımıza çıkan engellerden ve bizi oylumuzdan alıkoymaya çalışan diğer faktörlerden hızlı reflekslerimizi kullanarak kaçmaya çalışıyoruz. Bu noktada oyunun kontrol mekanizmasını takdirimizi kazandı. Sık sık kullanmamız gereken yönlendirme butonları ve diğer özellikler ekran üzerinde son derece kolay ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılmış.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen The Blocks Cometh, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dozu yüksek bir oyun arıyorsanız mutlaka göz atmanız gereken seçenekler arasında yer almalı.

YORUMLAR