The Line 1.0 (ios)

The Line

1.0
The Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Line, kısa sürede popüler oyunlar arasına girmeyi başaran, zorlu oynanışa sahip bir beceri oyunudur.

The Line, iPhone ve iPad’nizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz basit gibi görünen ancak sizi oldukça zorlayacak bir beceri oyunu. Boyutu oldukça küçük olduğu için akıllı cihazlarınıza hemen yükleyip oynamaya başlayabileceğiniz oyunda yüksek puan almak için saatlerinizi vereceksiniz.

App Store’daki yeni oyunlar arasında yer alan The Line, henüz bir hafta önce yayınlamasına rağmen en çok oynanan oyunlardan biri olmayı başardı. Yayınladığı günden bugüne 2000’den fazla puanlama almayı başaran oyun tek bir kuralın geçerli olduğu, reflekslerinizi güçlendirmeye yönelik hazırlanmış basit görünümlü zor bir mobil oyun. Oyunu açmadan bu kadar basit görünümlü bir oyun ne kadar zor olabilir hissine kapılmanız normal. Hem grafiklerin görünümü hem de kontrol seçeneklerinin basit tutulması oyunu ilk bakışta kolay gösteren etmenler. Ancak oyunu cihazınıza yüklediğinizde ve oynamaya başladığınızda sadece saniyeler içerisinde oyunun zorluk derecesini kavrıyorsunuz.

Yüksek skor elde etmek adına uğraş verdiğimiz oyun üste doğru giden bir oynanışa sahip. Mavi renkli bir noktayı köşelere değdirmeden ilerleme amacı taşıyan oyunun kontrolleri oldukça basit. Köşelere çarpmadan ilerlemek için parmağımızı sağa veya sola kaydırmamız gerekiyor. Ancak mavi noktanın ilerlediği çizgi o kadar zorlu hazırlanmış ki, parmağımızı kaydırırken bunu son derece dikkatli yapmanız gerekiyor. Zira çok ince ve aniden dönme gerektiren yerleri odaklanmadan geçmeniz imkansız. Tabii ki puanınızı sosyal ağlarda paylaşmanız da mümkün. Ancak en iyi oyuncuların listelendiği liderler tablosuna kesinlikle bakmamanızı tavsiye ederim. Zira buradaki puanları görünce iPhone veya iPad'inizi elinizden uzun süre düşürmeyeceğinizin garantisini verebilirim.

Yeni ve yükselen oyunlardan The Line, Piano Tiles , Flappy Bird kadar zorlu oynanışı ile dikkat çeken, kısa sürede bağımlısı olacağınız harika bir beceri oyunu.

YORUMLAR