The Walls 1.0 (ios)

The Walls

1.0
The Walls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    70

  • Üretici

    Ketchapp

The Walls, Ketchapp'ın iOS platormuna çıkardığı çıldırtırıcı derece zor bir o kadar zevkli yeni oyunu.

The Walls, Ketchapp’ın imzasını taşımasıyla mağazada öne çıkan beceri oyunu. Genellikle reflekslerimizi ölçen oyunlarla karşımıza çıkan geliştirici geleneği bozmuyor ve sinirlerimizi alt üst eden bir oyunla bizleri baş baş bırakıyor.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip satın alım yapmadan boş zamanlarımızda, hatta tek elle oynanabildiğinden işe / okula giderken oynayabileceğimiz çok zor bir o kadar zevkli bir beceri oyunu. Oyunda üç boyutlu yapıda tasarlanmış bir platform üzerindeyiz. Amacımız topu platform üzerinde tutmak değil, çıkış noktasına ulaştırmak. Toplu ilerletmek için bizi çıkış noktasına götüren yolu hata yapmadan izlememiz gerekiyor. Sürekli hareket halindeyiz ve düşmemizi engellyen duvarlardan yardım alabiliyoruz ancak çıkış noktasına giden yola geçmek için doğru zamanda dokunuş yapmamız gerekiyor. Tam kesişme noktasında dokunmadığımız vakit platformdan düşüyoruz ve sil baştan başlıyoruz.

İlk bakışta çok basit bir oyun gibi geliyor ancak ilerlemek son derece zor. Platformda adeta zigzag çiziyoruz. Çıkış noktasının ilerledikçe uzağa taşınması oyunu zevkli kılan noktalar arasında.

YORUMLAR