Tiki Taka Soccer 1.0.54 (ios)

Tiki Taka Soccer

Tiki Taka Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiki Taka Soccer, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebilecekleri bir futbol oyunu.

Tiki Taka Soccer, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir futbol oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz Tiki Taka Soccer'a adım attığımızda karşımıza hayli eğlenceli bir atmosfer çıkıyor.

Tiki Taka Soccer'daki nihai amacımız kendi kurduğumuz futbol takımıyla kupaları kazanmak. Oyunun en dikkat çekici yanları arasında oynayanlara epey geniş çaplı bir kontrol imkanı sunması var. Oyunda sadece takım seçip maçlara çıkmıyoruz. Buna ek olarak transferler yapabiliyor, taktiklerimize karar verebiliyor, antrenörler görevlendirebiliyor ve futbolcuları çalıştırmaları için spor hocaları tutabiliyoruz.

Oyunda başarılı oldukça para kazanıyor ve maddi gücümüzü yükseltebiliyoruz. Elbette para kazandıkça daha pahalı ve daha güçlü futbolcuları takımımıza katma şansına sahip oluyoruz.

Eğlenceli ilerleyişiyle beğenimizi kazanan bu oyun tamamen dokunmatik ekran kontrolleri üzerine yoğunlaşıyor. Yani ekranda herhangi bir buton yok, parmaklarımızı ekranda sürükleyerek pas atıyor, şut çekiyoruz. Bu da oyunun akıcı olmasını sağlıyor ve hataları minimuma indiriyor.

Herkes tarafından sevilecek bir futbol oyunu olan Tiki Taka Soccer, ücretsiz olarak oynayabilecekleri kaliteli bir futbol oyunu arayanların göz atması gereken isimlerden birisi.

YORUMLAR