Tiki Tapa

Tiki Tapa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiki Tapa, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir futbol oyunu.

Tiki Tapa, iOS cihazları üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Tiki Tapa'yı özellikle futbol oyunları oynamaktan keyif alan tüm iPhone ve iPad sahiplerine öneriyorum.

Oyuna dair dikkatimizi çeken detaylardan en önemlisi farklı oyun modlarının sunuluyor olması. BU sayede oyuncular tek bir mod yerine farklı modları oynayarak farklı deneyimler yaşayabilir ve bu sayede oyundan daha uzun süre boyunca keyif alabilir.

Tiki Tapa'nın grafik konsepti uygulama marketteki en gerçekçi futbol oyunu olmasından ziyade en mizahi futbol oyunu olmasını sağlıyor. Oyunda gerçekçilikten ziyade çizgi film havası yaratarak eğlenceli olma yönünde ilerliyor. Açıkçası başarılı olduğunu itiraf etmemiz gerekiyor

Arkadaşlarımızla mücadele edebileceğimiz multiplayer modu Tiki Tapa'nın dikkat çeken yönleri arasında. Rakiplerimizle kıyasıya mücadele ederek adımızı küresel skor tablolarının en tepesine yazdırma şansına sahibiz. Eğer multiplayer oynamak istemezseniz liglere katılabilir ve yeteneklerinizi yapay zekaya karşı sergileyebilirsiniz.

Genel olarak Tiki Tapa eğlenceli ve keyifli bir futbol oyunu oynamak isteyen her oyunseverin denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR