Timber Ninja

Timber Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timber Ninja, iPhone ve iPad'inizde hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayacağınız bir beceri oyunu.

Timber Ninja, Timberman oyunundan fazlasıyla esinlenerek hazırlanmış bir iPhone ve iPad oyunu. iOS işletim sistemli hem telefon hem de tabletinizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunu arıyorsanız, usta bir ninjayı kontrol edeceğiniz bu oyunu kaçırmayın derim.

9xg imzasını taşıyan yeni yapımlar arasında olan Timber Ninja, görsel olarak benzemese de oynanış olarak Timberman’e oldukça benziyor. Hatta aynısı diyebiliriz. Orjinal oyunda olduğu gibi ucu bucağı belli olmayan bir ağacı kısaltmaya çalışıyorsunuz. Ninjanın kılıcını kullanarak olabildiğince seri bir şekilde bu işlemi yaparak ilerliyorsunuz. Tabii ki hızlı bir şekilde keserken dallara da dikkat etmeniz, kendinizi akışa kaptırmamanız gerekiyor.

Oyunun kontrolleri de görseller kadar basit tutulmuş. Ağacı keserken dallardan kaçmak için ekranın herhangi bir noktasında sağ ve sola dokunuyorsunuz. Ağacı budamak içinse seri bir şekilde ekrana dokunmanız gerekiyor. Ne kadar seri olursanız o kadar hızlı ilerliyor ve fazla puan kazanıyorsunuz. Tabii ki verilen süreyi hesaba katarak temkinli bir şekilde ilerlemeniz de mümkün.

Yüksek puan kazanmaktan başka bir amacınızın olmadığı beceri oyunlarından biri olan Timber Ninja, oynanış zevki olarak orjinalini aratmıyor ve ücretsiz olmasıyla bence bir denenmeyi hak ediyor.

YORUMLAR