Tiny Bouncer

Tiny Bouncer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Bouncer oyununda trambolin ile yolculuk yaparken canavarlara karşı dikkat etmeniz gerekiyor.

Tiny Bouncer, beceri kategorisinde yer alan ve boş vakitlerinizde size oldukça eğlenceli anlar yaşatacak bir oyun. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tiny Bouncer oyunu, size oldukça büyük bir maceranın kapılarını açıyor.

Trambolin kullanarak zıplamayı herkes sever fakat Tiny Bouncer oyununda durum biraz farklı. Oyunda birbirinden farklı karakterlerden öncelikle birini seçip ana kahraman yapmanız lazım. Daha sonra seçtiğiniz kahramanınızla birlikte eşsiz bir maceraya başlayacaksınız. 

Tiny Bouncer oyununda bir trambolin üzerinden gökyüzüne doğru zıplamanız gerekiyor. Zıpladığınız zaman karşınıza elbette boş bir alan çıkmayacak. Tiny Bouncer oyununda birbirinden korkutucu canavarlar zıplamanız için sizi bekliyor. Kahramanınızla birlikte gökyüzündeki canavarlara yakalanmadan tekrar aşağı inmeniz gerekli. Ne kadar iyi oynarsanız o kadar fazla puan alıyorsunuz. Tiny Bouncer oyununda yeni bölümlere geçtikçe daha fazla canavarla karşılaşıyorsunuz. 

Oldukça eğlenceli fakat bir o kadar da zor bir oyun olan Tiny Bouncer, beceri oyunu arayanların oldukça hoşuna gidecek. Eğer sizde farklı bir oyun arıyorsanız hemen şimdi Tiny Bouncer'ı indirin ve oynamaya başlayın.

YORUMLAR