Tiny Tower Vegas 1.0.1 (ios)

Tiny Tower Vegas

Tiny Tower Vegas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Tower Vegas tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir gökdelen işletme oyunudur.

Eğlenceye ilk bölümde bıraktığı yerden devam eden Tiny Tower Vegas, isminden de anlaşıldığı gibi bu kez bizleri Las Vegas’a götürüyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tiny Tower Vegas’taki amacımız önceki oyunlarda olduğu gibi kule işletiyoruz.

Oyundaki temel amacımız çok sayıda kattan oluşan bir gökdeleni verimli bir şekilde işletmek. Bu gökdelende kumarhaneler, restoranlar ve eğlence odaklı katlar bulunmakta. Her bir katın farklı yönetim özellikleri mevcut. Bunları göz önüne alarak başarılı olabilirsiniz. Oyunda sosyalleşme şansı da sunuluyor. Arkadaşlarınız sizin gökdeleninize gelirlerse ve oyun oynarlarsa para kazanabiliyorsunuz.

Çok sayıda kişiselleştirilebilir öğeye sahip olması oyunun monotonluğunu kırıyor. Oyuncular bu kişiselleştirme objelerini kullanarak kulelerini diledikleri gibi süsleyebiliyorlar. Sıklıkla verilen görevleri yerine getirerek gökdelenimizin işleyişini devam ettirmeye çalışıyoruz. Tüm bunları yürütmeye çalışırken bir de çalışanlarımızın mutluluğunu göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Genel çerçevede son derece başarılı ve vakit geçirmek için ideal bir oyun olarak niteleyebileceğim Tiny Tower Vegas, mobil camianın en keyifli oyunlarından biri.

YORUMLAR