TinyLegends - Monster Crasher 1.1.3 (ios)

TinyLegends - Monster Crasher

TinyLegends - Monster Crasher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Legends – Monster Crasher hack and slash kategorisinde yer alan en keyifli ve aksiyon dolu oyunlardan biri.

En keyifli ve aksiyon dolu hack and slash oyunları arasında yer alan Tiny Legends – Monster Crasher iPhone ve iPad cihazlar üzerine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunda son derece tehlikeli ve ölümcül olan ejderhanın uyanmasından sonra geçen mücadeleye tanık oluyoruz.

Kötü kalpli ve ölümcül ejderha kuvvetli büyülerle bir mağaraya hapsedilmiştir. Yüzyıllar süren bu esaretten kurtulan ejderha intikam almak için geri döndü. Bize düşen görev ise tehdit altında olan krallığı korumak ve bu tehdidi savuşturmak.

Üç boyutlu hazırlanmış görsellere ve son derece keyifli bir oyun yapısına sahip olan TinyLegends Monster Crasher’da üç farklı sınıf bulunuyor. Bu sınıflardan bir tanesini seçerek mücadeleye başlıyoruz. Oyunda 8 ana konuya bağlı olarak gelişen hikaye ve 20 yan görev bulunuyor. Saf aksiyon sunan bu macerada sahip olduğumuz eşyaları güçlendirebiliyoruz. Bu tarz oyunların vazgeçilmez özelliklerinden olan boss’lar bu oyunda da es geçilmemiş. Farklı zamanlarda karşılaşacağımız bu düşmanlar gerçekten zorlu dakikalar yaşatabilecek güce sahip.

Hack and slash oyunlarından hoşlanıyorsaınz Tiny Legends – Monster Crasher denemeniz gereken alternatifler arasında yer alıyor.