TinyShout

TinyShout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TinyShout ile çevrenizdeki bir etkinliği, belirlediğiniz mesafede bulunan kullanıcılara iletebilir, onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Çevrenizde gerçekleşecek olan konser, festival ya da herhangi bir etkinliği yakınınızdaki kullanıcılarla paylaşmak için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.

TinyShout uygulamasını yakınınızda bulunan diğer kullanıcılarla iletişim için kullanabileceğiniz gibi, yine yakınınızdaki arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak için de kullanabilirsiniz. Örneğin bir halk konseri var ve siz de bunu 1 km mesafedeki tüm insanlara iletmek istiyorsunuz diyelim. Uygulamadaki Mesaj Gönder bölümünü açarak, iletmek istediğiniz mesajınızı, mesajın iletileceği mesafeyi ve kategoriyi belirleyip anında yayınlayabilirsiniz. Kullanıcıların kimliğinizi görmesini istemiyorsanız anonim olarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada duyuru yapmak dışında bazı önemli özellikler de bulunuyor. Bunlardan biri, şifreli mesajlar. Çevrenizde bu şifreyi bilen kullanıcılar sizin yazdığınız mesajı görebiliyor ve başkalarının mesajlarınızın okumasını engelleyebiliyorsunuz. Bir başka özellik ise kendini silen mesajlar özelliği. Mesajınızın okunduktan sonra silineceği süreyi ayarlayarak, bir nevi gizliliğinizi korumuş oluyorsunuz. 

YORUMLAR