Tip Tap Soccer 1.0 (ios)

Tip Tap Soccer

1.0
Tip Tap Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tip Tap Soccer, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz tık tabanlı bir spor simülasyonu oyunudur.

Tip Tap Soccer, son zamanlarda oynamaktan en keyif aldığım oyunlar arasında. Saniye başına belli bir miktar para kazanarak kulüp geliştirmeye çalıştığımız bu spor simülasyonu oyununda, çeşitli alanlara yatırım yaparak veya geliştirerek zirveye ulaşmaya çalışıyoruz. iPhone ve iPad cihazlarınızda boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Küçük bir kulübün başındasınız ve hedefleriniz var diyelim. Bu hedeflere ulaşabilmek için çeşitli alanlara ciddi miktarda yatırım yapmanız gerekir. Tık tabanlı bir spor simülasyonu olan Tip Tap Soccer, sizi hedeflerinize ulaştıracak özellikleriyle dikkat çekiyor ve boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda saniye başına belirli bir miktarda para kazanıyorsunuz ve 10'dan fazla alana yatırım yaparak bu miktarı artırabiliyorsunuz. 

Ekranın üst kısmında combo miktarınız yer alıyor. Ne kadar hızlı dokunuş yaparsanız bu combo miktarı o kadar artıyor. Combo miktarının sağında ve solunda iki adet promosyon mevcut. Soldaki promosyona tıkladığınızda reklam izleyerek aldığınız parayı iki katına çıkarabiliyorsunuz. Sağdaki promosyonda da yine reklam izleyerek ateşleme moduna geçebilir ve 30 saniye boyunca ciddi paralar kazanabilirsiniz. 

Asıl yatırımları, geliştirmeleri ve personel alımını da aşağıdaki dört sekmeden yapacaksınız. En sağdaki sarı sekme oyun içi satın alımlarla kullanabileceğiniz özellikleri barındırıyor. Turuncu sekmede yatırımlar, mavi sekmede geliştirmeler, yeşil sekmede ise personel alımları var. 

Eğer çok vaktinizi ayırmadan eğlenceli bir deneyim yaşamak istiyorsanız Tip Tap Soccer'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR