TNT Master

TNT Master
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TNT Master, binalara dinamitler koyarak onları patlatmaya çalıştığımız bir bulmaca oyunu.

TNT Master, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, enteresan yapısıyla öne çıkan bir bina patlatma oyunu olarak tanımlanabilir. Benzerine çok fazla rastlamak mümkün olsa da bu kadar yüksek kalitelisine açıkçası daha önce hiç denk gelmemiştik.

Oyundaki temel görevimiz binalara dinamitler yerleştirerek onları patlatmak ve taş taş üstünde bırakmamak. Bulmaca oyunu olmasına rağmen son derece dinamik ve aksiyon odaklı bir yapıya sahip olan TNT Master'da başarılı olabilmek için dinamitleri nerelere koyacağımıza çok dikkatli bir şekilde karar vermemiz gerekiyor. En ufak bir hata, yapının tam olarak yıkılmamasına saebebiyet verebilir.

Bu aşamada dikkat etmemiz gereken tek şey dinamitlerin yeri değil. Aynı zamanda patlama zamanlarına da çok dikkat etmemiz gerekiyor. Patlama zamanında meydana gelebilecek bir hata, yapının yamuk yıkılmasına ve dolayısıyla ayakta parça kalmasına sebep olabilir.

TNT Master'da üç farklı patlayıcı tipi mevcut. Yıkacağımız binalara en uygun olanlarını seçmeli ve patlayıcıları stratejik noktalara yerleştirerek yapıları yıkmalıyız.

Oyunu asıl özel kılan detay ise grafikleri ve patlama anında ortaya çıkan animasyonlar. Göz alıcı tasarımlar asahip olan bu detaylar oyunun kalitesini bir üst seviyeye çıkartıyorlar.

Makul bir ücret karşılığında sunulan TNT Master, kaliteli, zihin yoran ve saatler boyu keyif verebilen bir bulmaca oyunu arayan herkesin denemesi gereken ypaımlardan biri.

YORUMLAR