To Do Reminder 1.0 (ios)

To Do Reminder

1.0
To Do Reminder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

To Do Reminder, günlük, haftalık ve aylık olarak yapacağınız tüm iş ve etkinlikleri kaydederek hepsi için hatırlatıcı ekleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS hatırlatma uygulamasıdır.

To Do Reminder, yapacağınız iş ve görevler ile arkadaşlarınızındoğum günlerini kaydederek hatırlatıcı ekleyebileceğiniz kullanımı kolay ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Yapılacak listesi hazırlama ve hatırlatma uygulamalarının birleşiminden oluşan uygulama ile yapacağınız tüm iş ve görevleri kaydederek hatırlatıcı ekleyebilirsiniz. Örneğin 3 gün sonra yapacağınız bir toplantıyı listeye ekleyerek, toplantı zamanı geldiğinde uygulaanın sizi uyararak hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede ne toplantılarınız ne de diğer işlerinizin hiç birini unutmazsınız. İş ve görevler dışında Facebook üzerindeki arkadaşlarınızın doğum tarihlerini senkronize eden uygulama, arkadaşlarınızı iyi dileklerinizi belirten doğum günü kartları gönderebilmenizi de sğalamaktadır.

Düzenli olarak yaprığınız işleri bir kere kaydederek günlük, haftalık veya aylık olarak belirleyerek uygulamayı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Eve ve iş yaşantınızda daha verimli olmanızı sağlayan uygulama sayesinde sevdiklerinizin doğum günleri asla unutmazsınız.

Özellikle unutkan kişilerin işine yarayabilecek olan uygulama yaşantınızı daha planlı ve sorunsuz bir şekilde yürütmenizi sağlamaktadır. Kişisel asistanınız gibi iPhone ve iPad'leriniz üzerinde size yardımcı olacak olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR