Toilet Treasuresa 1.0.7 (ios)

Toilet Treasuresa

Toilet Treasuresa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet Treasuresa ile tuvaletinizde büyük bir keşfe çıkarak neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz.

Evinizin tuvaletini kullanan misafirleriniz acaba hangi eşyaların üstüne sifon çekerek sizin tuvalet borunuzu tıkamış olabilir?

Toilet Treasuresa, iOS cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Şüphesiz oyunun en ilginç yanı ise size hiçbir hedef belirlemeden kafanıza göre takılmanızı istemesidir. Tabii kafanıza göre takılırken size tuvalet pompası eşlik edecek. Evet yanlış duymadınız "tuvalet pompası". Bu eşyanın oyunda ne işe yarayacağını ise çok fazla merak etmemenizde fayda var. Çünkü oyun boyunca pompa dışında başka hiçbir eşyaya ihtiyacınız kalmıyor.

Boş zamanlarınızı öldürebileceğiniz bu oyunda asıl amacınız tuvaletinizin içerisine bırakılan eşyaları çıkarmak ve tuvaletinizi eski haline geri döndürmek. Toilet Treasuresa'un oynanış biçimi ise oldukça basit. Ekranınızda çeşitli parmak hareketleri yaparak pompanın çalışmasını sağlıyorsunuz ve hangi eşyanın çıkacağı konusunda tahmin yürütüyorsunuz. Kısa bir süre sonra tuvaletinizden kitap, heykel ve tablo gibi çeşitli eşyaların çıkması sizi büyük bir şaşkınlığa uğratacak. Ama durun daha kötüleri de çıkabilir. 

Anlattığımız kadarını ve daha fazlasını keşfetmek için hemen şimdi Toilet Treasuresa'u indirebilirsiniz. Bu arada yorumlara baktığınızda oyunun absürt olmasına rağmen beğenildiğini de görebilirsiniz.