Totem Smash 1.1 (ios)

Totem Smash

1.1
Totem Smash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Totem Smash, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Totem Smash, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz soluk kesen bir beceri oyunu. Refleksine güvenen oyunseverlere hitap eden bu eğlenceli oyunda başarılı olabilmek için son derece hızlı ve dikkatli hareket etmemiz gerekiyor. Oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Oyundaki temel görevimiz mümkün olduğunca fazla totem kırmak. Her nedense totemlerle kafayı bozmuş olan karakterimiz eline çekicini alıyor ve totemleri tek tek kırmaya başlıyor. Biz de bu aşamada ona yardım ediyor ve süre dolmadan en fazla totemi kırmaya çalışıyoruz. Oyunu zorlaştıran temel öğelerden birisi de süre faktörü. Hızla azalan vakit oyuncular üzerinde stres yaratıyor.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol bölümlerine basmamız yeterli oluyor. Ekranın sağ tarafına basarsak karakter sağ tarafdan, soluna basarsak da sol tarafdan kırmaya devam ediyor. Peki yer değiştirmeye neden ihtiyaç duyuyoruz? Kırdığımız totemlerin bazıları kenarlarında karakterimize zarar verebilecek türden parçalar barındırıyor. Sağlı sollu gelen bu parçalardan kaçmak için sürekli olarak yön değiştirmemiz gerekiyor. Eğer bu parçalardan birine çarpacak olursak karakter ne yazık ki baygınlık geçiriyor ve yeniden başlamak zorunda kalıyoruz.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan beklentileri fazlasıyla karşılayan Totem Smash, beceri ve reflekslere dayalı oyunlardan hoşlananların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR