Touchgrind BMX 1.5.2 (ios)

Touchgrind BMX

Touchgrind BMX
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Touchgrind BMX iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur.

Touchgrind BMX hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve kaliteli bir bisiklet kullanma simülasyonudur. Birçok otorite tarafından en iyi oyunlar arasında gösterilen Touchgrind BMX’te gelişmiş grafikler ve üst düzey fizik tepkimeleri görev yapıyor.

Oyuna ilk girdiğimizde grafikler dikkatimizi çekiyor. Detaylı modellemeler oyundan alınan keyfi bir üst kademeye taşıyor. Öğrenmesi son derece kolay olan oyunu tamamen çözmek birkaç dakika alsa da hareketlerde ustalaşmak uzun bir süre gerektiriyor.

Touchgrind BMX’teki amacımız parmaklarımız vasıtasıyla kontrol ettiğimiz BMX marka bisikletlerle farklı akrobatik hareketler sergilemek ve mümkün olduğunca yüksek puan almak. Elbette hareketlerin zorluk seviyesine göre puanlandırmalar da değişiyor. Oyunun en güzel yanı da yaptığınız hareketleri kaydetme ve daha sonra izleme şansına sahip olmanız.

Eğer beceriye dayalı simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız Touchgrind BMX’i denemelisiniz. Ücreti biraz yüksek gibi görünse de kesinlikle yaşattığı deneyim takdire şayan.

YORUMLAR