Toy Rush

Toy Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli bir kule savunma oyunu olarak karşımıza çıkan Toy Rush sınırsız eğlence sözü veriyor.

Toy Rush ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Toy Rush temel olarak kule savunma oyunu dinamikleri üzerine kurulmuş.

Oyunda farklı sayıda karakter mevcut fakat hepsi açık değil. Bölümleri bitirip ilerledikçe yenileri açılıyor ve seçilebilir hale geliyor. Grafikleriyle çocuklara hitap ediyor gibi görünse de Toy Rush'ı kule savunma oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gerektiğini düşünüyorum. Düşmanlarınızı alt edebilmek için pek çok sayıda tuzağa sahibiz. Şişe fırlatanlar, robot kediler, bilye fırlatanlar, yapışkan sakız tuzakları sahip olduğumuz karakter ve tuzaklardan sadece birkaçı.

Oyunda başarılı olabilmek için stratejinizi iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi halde düşmanlar savunmanız gereken yerleri ele geçirebilir ve oyun sona erebilir. Toplamda 50 bölümün bulunması heyecanın kısa sürede bitmeyeceğine işaret ediyor. Tekli oyuncu görevlerinden sıkılırsanız çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Canlı renkler, kaliteli modellemeler ve eğlenceli karakterler oyunun en öne çıkan özellikleri arasında. Toy Rush kule savunma oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken oyunlar listesinde bulunmalı.