True Skate 1.3.0 (ios)

True Skate

True Skate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,826

  • Üretici

    True Axis

True Skate ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kaykay oyunu ve son derece gerçekçi bir deneyim sunmakta.

True Skate son zamanların en iyi kaykay oyunlarından bir tanesi. Aslında bu kategoride zaten çok fazla seçenek yok fakat True Skate'in birinciliğe yükselmesi fazla rakibi olsa bile kolay olurdu. Oyun son derece interaktif bir deneyim sunuyor.

Modellemeler Tony Hawk's Pro Skater'ı anımsatıyor ve hemen hemen konsept de aynı sayılır. Fakat bu oyunda herhangi bir karakteri yönetmek yerine kendimizi kaykayın üzerinde buluyoruz. Bu noktada parmaklarınızı bacak gibi düşünebilirsiniz. Kaykaya yerleştirdiğiniz parmaklarınızı kullanarak kaykayı kontrol ediyor ve farklı hareketler yapıyoruz.

Yaptığımız hareketler neticesinde puanlar topluyoruz. Oyunun ilk birkaç bölümü hareketlere ısınma konusunda yardım etmek üzere tasarlanmış. Hareketler ilk başta zor olsa da alışınca çok güzel numaralar yapabiliyoruz. Grafikler ve oyun dinamikleri gerçekten çok iyi. Kontroller oldukça hassas tasarlanmış ve oyun esnasında herhangi bir sorun yaşatmıyor.

Eğer kaykay oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyun kesinlikle oyun klasörünüzde bulunmalı. Ücretsiz olarak sunulan Tru Skate gerçeğe yakın bir kaykay deneyimi sunuyor.

YORUMLAR