TurboFly HD

TurboFly HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbofly HD ücretsiz olarak indirebileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

TurboFly HD temel olarak bir yarış oyunu olsa da klasik yarış oyunlarından daha farklı birkaç ayrıntıya sahip. Öncelikle bu oyunda aksiyon ön plana çıkartılmış. Rakiplerin araçlarına çeşitli saldırılar düzenleyerek onları yoldan çıkarabilir ve yarışta büyük avantaj elde edebiliriz.

Oyunda fütüristik araçlar ve çevre modellemelerine yer verilmiş. Bu sayede oyundaki dinamizm üst seviyede tutulmuş. Cihazınızın ivmeölçerinden faydalanan kontroller yüksek hassasiyet gerektiriyor. Özellikle bol virajlı yollarda cihazınızı çılgınlar gibi bir o yana bir bu yana sallamanız gerekiyor. Elbette bu esnada rakiplerinize ateş ederek onların dengesini de bozmalısınız.

8 farklı piste sahip olan oyunda 23 tekli oyuncu görevi bulunuyor. Elbette bunlara silah çeşitliliği de eklenince ortaya zengin içerikli bir oyun çıkıyor. Yapımcıların bu oyun üzerinde kafa yordukları bir gerçek. Fakat eksikler de yok değil. Bazı ayrıntılar daha iyi olabilirdi fakat bunları deneyimleyerek bulmanız gerek. Anlatılırsa çok iyi anlaşılmayabilir.

Genel olarak Eğlenceli bir çizgide ilerleyen TurboFly HD yarış oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR