TV8 1.1.4 (ios)
TV8
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TV8 uygulaması ile favori dizi ve programlarınızı telefon ve tabletinizden izleyebilirsiniz.

TV8 iPhone ve iPad uygulaması ile tüm TV8 içeriğine nerede olursanız olun erişebilirsiniz. Sevdiğiniz diziler, programlar, şovlar ve çok daha fazlası tek dokunuş ötenizde.

Türkiye’nin en çok izlenen tv kanalları arasında yer alan TV8’in iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulamadır. Sade ve hızlı arayüzü ile dikkat çeken uygulama ile TV 8 programlarına göz atabilir, haftalık yayın akışını öğrenebilir, haberleri okuyabilir, kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi televizyonunu mobil cihazınıza taşıyan uygulama 5 sekmeden oluşmaktadır. Ana sayfada günün öne çıkan programları gösterilmekte. Canlı sekmesinden TV 8’i dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Programlar sekmesinde kanalın tüm programları kategoriler (Spor, Eğlence, Kadın & Moda) halinde listelenmektedir.

Yayın akışında programların adları, kısa açıklaması ve yayın saatleri yer almaktadır. Farklı Haber 8 sekmesinde gündem, teknoloji, yaşam, tartışma, kültür sanat haberlerine yer verilmektedir.

YORUMLAR