Type Kill

Type Kill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Type Kill yazı yazma yeteneklerinizi konuşturduğunuz bir aksiyon oyunudur

Type Kill eğer alışılagelmiş aksiyon oyunu örneklerinden sıkıldıysanız ve yeni ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Type Kill'de bizi bir savaş hikayesi bekliyor. Toprakları düşmanlar tarafından istila edilen bir ülkeye konuk olduğumuz oyunda bu ülkenin son çaresi olarak geliştirilen ve düşmanların karşısına çıkarılan son teknoloji ürünü bir savaş robotunu yönetiyoruz. Bu savaş robotu güçlü silahlarla donatılmış olsa da savaşabilmesi için bizim yardımımıza ihtiyaç duyuyor.

Type Kill'de düşmanlarımıza ateş edebilmemiz için üzerilerinde yazan kelimeleri zamanında yazarak robotumuzun ateş etmesini sağlamamız gerekiyor. Bu işi sürekli yapmaya başladığımızda yazma yeteneklerimiz gelişiyor ve daha hızlı yazmaya başlıyoruz. Type Kill başlangıçta kolay bir şekilde oynanabilse de oyun ilerledikçe düşman sayısı da artıyor ve işler karışıyor.

Type Kill'in grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir. Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için düşmanlardan düşen farklı eşyaları toplamamız gerekiyor. Bu eşyaların üzerine dokunarak bu işi gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca düşman füzelerini durdurmak için fişekler de kullanabiliyoruz.

YORUMLAR