Unblock My Car 1.6 (ios)

Unblock My Car

1.6
Unblock My Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unblock My Car isimli bu bulmaca oyununda aracımızı sıkışık otoparktan çıkartmaya çalışıyoruz.

Unblock My Car, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda otoparkta sıkışıp kalmış otomobilimizi dışarı çıkartmaya çalışıyoruz.

Sıkıık otoparktan araba çıkartmanın zorluğunu herkes bilir. Yapımcılar da bu durumun tüm zorluğunu oyuna yansıtmaya çalışmışlar ve açıkçası başarılı da olmuşlar. Aracımızı çıkartmak için birçok arabayı hareket ettirmemiz gerekiyor. Bulmaca oyunlarında gördüğümüz gibi Unblock My Car'da da zorluk seviyesi bölümleri geçtikçe artıyor.

Oyuna dait şok edici bir gerçeğin altını çizelim; Unblock My Car'da tam tamına 5000 bölüm bulunuyor. Bu da oyunun saatler boyunca oynanabilmesini garantiliyor. Unblock My Car'da tekrar oynamak, yapılan hamleyi geri alma ve ses kapama gibi kullanıcı dostu seçenekler yer alıyor.

Unblock My Car'da farklı temalar bulunuyor. Bu sayede oyun kısa sürede monoton hale gelmiyor. Eğer sıra beklerken, dinlenirken ve kısa molalarınız arasında meşgul olabileceğiniz türden bir oyun arıyorsanız Unblock My Car'ı mutlaka deneyin.

YORUMLAR