UNKILLED 0.1.0 (ios)

UNKILLED

UNKILLED
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    392

  • Üretici

    Madfinger Games

UNKILLED yüksek kaliteli görselleri ve dinamik yapısıyla beğeni toplayan bir FPS aksiyon oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan UNKILLED, bugüne kadar oynadığınız en iyi FPS oyunları arasında yer almaya aday.

Kaliteli grafikleri, özel olarak optimize edilmiş kontrol mekanizması ve akıcı hikayesi ile kısa sürede yüksek başarı elde edeceğini öngördüğümüz bu oyunda insanlığı tehdit eden zombilere karşı mücadele ediyoruz.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza çıkan grafiklerin kalitesi karşısında hayranlık duyduğumuzu belirtmemiz gerekiyor. Ücretli olarak sunulan birçok oyunda bile bu denli bir grafik kalitesi sunulmuyor. Grafiklere paralel olarak ses efektleri de oyunun genel atmosferini destekler nitelikte. Çatışmalar esnasında oluşan sesler, kaos ortamını destekliyor.

Oyunda kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Makineli ve otomatik tüfekler, pompalılar, tabancalar ve keskin nişancı tüfekleri bunlar arasında yer alıyor. Silahlarımız her ne kadar güçlü olursa olsun karşımıza çıkan zombiler de bir o kadar zorlayıcı. Özellikle bazı bölüm sonlarında çıkan ekstra güçlü zombiler, hayatta kalma isteğimizi sonuna kadar sınıyor.

UNKILLED'da sadece zombileri yok etmeye değil aynı zamanda hayatta kalmayı başaran masumlara da yardım etmemiz gerekiyor.

Hikaye gidişatı sinematik bir atmosferde sunulan UNKILLED, uzun süre boyunca oynayabileceğiniz mükemmel bir FPS oyunu. Oyunda 300 bölüm olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

YORUMLAR