Vita-mind Dr. Sleep 3.0.2 (ios)

Vita-mind Dr. Sleep

Vita-mind Dr. Sleep
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vita-mind Dr. Sleep sağlıklı uyumanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır

Vita-mind Dr. Sleep eğer insomnia ya da Türkçe adıyla uykusuzluk probleminden şikayetçiyseniz size yardımı dokunabilecek bir mobil uyku uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir sağlıklı uyku uygulaması olan Vita-mind Dr. Sleep uykuya dalmakta güçlük yaşadığınız durumlarda size yardımcı olmakta. Eğer hassas bir uyku sürecine sahipseniz dışarıdan gelen en küçük bir ses bile uykuya dalmanızı güçleştirebilir. Benzer şekilde uyurken musluk sesi gibi çevresel etkenler de uykunuzun bölünmesine neden olabilir. Bu tür problemler gündüzleri etkilerini göstermeye başlarlar ve gün içerisinde enerjinizin düşük olmasına ve işlerinize veya çalışmalarınıza odaklanamamanıza neden olurlar.

Vita-mind Dr. Sleep size uykuya dalmanızı kolaylaştıracak çeşitli ortam sesleri ve müzikler sunuyor. Kulaklıklarınızla dinleyeceğiniz bu sesler belli bir düzende oldukları için beyninizin rahat etmesini sağlayacaktır. Bu sayede uykuya dalış süresince dışarıdaki seslerden etkilenmeniz önleniyor. Benzer şekilde derin uyku süresinde de dış seslerden etkilenmiyorsunuz.

Vita-mind Dr. Sleep uygulaması içerisindeki ses ve müzikleri alarm sesi olarak da ayarlayabilirsiniz. Eğer sabahları stressiz bir şekilde uyanmak isterseniz bu özellik hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR