Vodafone TV 1.0 (ios)

Vodafone TV

1.0
Vodafone TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone TV, Vodafone'un bireysel abonelerine açık kaliteli televizyon uygulamasıdır.

Vodafone bireysel abonesiyseniz ve de iPhone ve iPad’iniz için kaliteli bir televizyon izleme uygulaması arıyorsanız Vodafone TV’den daha iyisini bulamayacağınızı söyleyebilirim. Gerek tv kanallarını gerekse de seç izle filmlerini yüksek kalitede daha da önemlisi takılmadan izlettiren Vodafone TV’de 5 farklı paket seçeneği de ilk ay ücretsiz olarak sunuluyor.

En sevdiğiniz dizi, program başladı ancak televizyon müsait değil mi? Dizinize tam başlayacaksınız kapı zili mi çaldı? Vodafone TV uygulaması ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde televizyon izlemenin keyfini sürebiliyorsunuz. Onlarca tv kanalının yanında Seç İzle bölümünden kiralayıp izleyebileceğiniz kategorilere ayrılmış en popüler filmler elinizin altında.

Vodafone TV uygulamasında 4 paket seçeneğiniz bulunuyor. Standart Paket ve Spor / Eğlence Paketi 5 TL, Süper Paket 7.5 TL, Behzat Ç. Paketi de 4 TL olarak belirlenmiş. MTV PAKETADI yazıp 3636’ya göndererek dilediğiniz mobil tv paketine hemen üye olabiliyor ve ilk ay ücretsiz televizyonun keyfini sürebiliyorsunuz.

Sevdiğiniz dizi ve programlar için hatırlatıcı ekleme seçeneği de sunan Vodafone TV, hem yayın kalitesi ile hem de zengin içeriği ile mobilde eksiksiz bir tv deneyimi yaşatıyor.

YORUMLAR