VS. Racing 2

VS. Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VS. Racing 2, çoklu oyuncu destekli popüler araba yarışı oyunudur.

VS. Racing 2, ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunudur. Mini arabalarla mini pistlerlerde özgürce yarışma fırsatı sunan oyun gerek oynanışı gerekse de grafikleriyle farklılık yaratıyor.

Kısa sürede bağımlısı olacağınız bu araba yarışı oyununda her biri farklı sürüş tekniği gerektiren birbirinden güçlü arabalarla yarışlara katılıyoruz. Yarış esnasında kullanabileceğiniz rakiplerinize zor anlar yaşatan onlarca güçlendirici bulunuyor. Nitroyu kullanarak birden hızlanabilir, yağ akıtarak rakibinizin aracının kaymasını sağlayabilir, mayın döşeyebilir, güdümlü füze gönderebilir, ateş çıkartabilirsiniz. Birinci olmak için her yolu deneyebilirsiniz. Tabii ki bu güçlendiricileri rakiplerinizin de kullanabileceklerini unutmayın. Hem pistlerin dar oluşu, hem de bu güçlendiricilerin olması oyunu zor ama eğlenceli kılıyor. Buna yapay zekanın gelişmiş olduğunu da eklersek zorlu yarışlar sizleri bekliyor. Yarışları kazanarak elde ettiğiniz puanları kullanarak aracınızın performansını artırmanız mümkün.

Hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz oyunda 3 farklı oyun seçeneği bulunuyor. Tek başınıza oynadığınızda bitirmeniz gereken 127 yarış sizleri bekliyor. Kariyeriniz boyunca 10 farklı araçla yarışabiliyorsunuz. Tabii ki yarıştığınız araca çeşitli yükseltmeler uygulamanız da mümkün. Diğer bir seçenek ise arkadaşlarınızla yapacağınız yarışlar. İnternet bağlantısı gerektiren bu modda arkadaşlarınızla kapışabiliyorsunuz. Araba yarışları oyunlarının vazgeçilmezi çoklu oyuncu desteği bu oyunda da mevcut. Kablosuz bağlantıyı kullanarak 5 arkadaşınıza, Bluetooth ile de 3 arkadaşınıza karşı oynayabiliyorsunuz.

Ödüllü araba yarışı oyunlarından biri olan VS. Racing 2, düzenli ücretsiz güncellemelerle yeni araba ve pistlerde yarışma fırsatı da sunacak.