VS. Racing 1.1.1 (ios)

VS. Racing

VS. Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VS. Racing, çoklu oyuncu destekli popüler araba yarışı oyunudur.

VS. Racing, oyuncak arabalarla oynuyormuş hissiyatı veren yüksek kalitede grafikler sunmayan ama oldukça eğlenceli bir mini araba yarışı oyunudur. Tek başınıza, arkadaşlarınıza veya yapay zekaya karşı yarışabildiğiniz bu oyun tamamen ücretsiz.

Eğlence odaklı bir araba yarışı oyunu olan VS. Racing, boş zamanlarınızda hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz çoklu oyuncu destekli bir oyun. Mini araba yarışları oyunları listesinde üst sıralarda bulunan oyunda aynı anda 6 arkadaşınızla yarışabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla kapışmak istemezseniz, yapay zekayı test edebileceğiniz tekli oyuncu moduna geçiş yapabilirsiniz. Çok ta kolay lokma olmayan yarışçılarla karşı karşıya geldiğiniz bu modda 6 farklı pistte geçen 34 yarış sizleri bekliyor. Yarış boyunca sizi zorlayacak düzeyde hazırlanmış bu pistler siz yarışları kazandıkça açılıyor. Bu yüzden bir sonraki pisti görebilmeniz için yarışı birinci olarak tamamlamaktan başka şansınız yok. Çoklu oyunucu modu ise 6 kişiye kadar aynı anda yarışma fırsatı sunuyor. Kablosuz ağ üzerinden 6 arkadaşınızla, Bluetooth üzerinden de 3 arkadaşınızla yarışabiliyorsunuz.

Kuşbakışı görünümde oynadığımız ve farklı kamera açıları sunmayan oyunda mini arabaları üç ayrı şekilde kontrol edebiliyoruz. Cihazımızı çeşitli yönlere eğerek, yönlü pad ile veya sağ ve sol butonlarını kullanarak arabamızı yönlendiriyoruz. Bu yön seçenekleri arasında en rahat kullanım sunan ve en çabuk alışacağınızı düşündüğüm sağ ve sol butonlar.

Eğer bir mobil araba yarışı oyununda grafikler yerine eğlenceye önem veriyorsanız VS. Racing’i kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR