Vulture Island 1.00 (ios)

Vulture Island

Vulture Island
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vulture Island mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Mario benzeri bir paltform oyunudur

Vulture Island eğer mobil cihazlarınızda klasik Mario oyunlarında yakaladığınız eğlenceyi aratmayan bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir mobil oyun olan Vulture Island'da birkaç maceracı arkadaşların hikayesi konu alınıyor. Bu maceracılardan Benjamin dünyayı keşfetmek için özel bir uçan araç inşa ediyor ve arkadaşlarını kendisiyle birlikte yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Bu uçan araca atlayarak çıktıkları yolculukta ise araçları bilinmeyen bir sebepten ötürü arızalanıyor ve paraşütle iniş yapmak zorunda kalıyorlar. Uzun ve yorucu bir yüzme sürecinin ardından arkadaş grubundan Paul ve Stella kendilerini medeniyetten uzak bir adada buluyorlar. Benjamin ise kayıplara karşıyor. Bu noktadan sonra ise kahramanlarımızın kontrolünü devralarak Benjamini bulmak ve adadan kurtulabilmek için mücadele ediyoruz.

Vulture Island'ın oynanışı platform oyunu türünün klasik oyun yapısına sadık kalıyor. 2 boyutlu oyunda ekranda yatay olarak ilerliyoruz, engelleri zıplayarak aşıyoruz ve karşımıza çıkan düşmanlarla ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz. Oyunda ilerleyebilmek için farklı karakterle de diyalog kurmaktayız. Oyun boyunca farklı eşyalar bulup kullanabilmekteyiz.

Vulture Island renkli 16 bit grafikleri ve kolay kontrolleri ile her yaştan oyun severin keyifle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR