Wake Woody Infinity

Wake Woody Infinity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wake Woody Infinity, tamamen ücretsiz oynanabilen, 2 boyutlu grafiklere sahip su kayağı oyunudur.

Wake Woody Infinity, tamamen ücretsiz olarak oynanabilen su kayağı oyunudur. Yüksek kalitede – detaylı tasarlanmış karakter ve çevre görselleri ve eğlenceli müzikleri ile dikkat çeken yapım boş zamanlar için harika bir seçim.

Hem iPhone hem de iPad’lerde oynanabilen 2 boyutlu bir su kayağı oyunu olan Wake Woody Infinity’de heyecan arayan, su üstünde dans eden, suya dalmaktan korkmayan su kayakçısı Woody’nin yerine geçiyor, dünyanın en iyi su kayakçısı olma yolunda ilerliyoruz. Tabii ki bu unvana sahip olmak kolay değil. Zira yarışları hem zamanında hem de yüksek puanla tamamlamanız gerekiyor.

Yarış esnasında suyun üstünde ve altında çeşitli engellerle karşılıyoruz. Adalar, direkler, kutular ve daha onlarca engel bitiş çizgisine zamanında ulaşmamızı geciktiren öğeler arasında. Bunların yanı sıra aniden hızlanmamızı sağlayan çember, altınları çekerek puanımızı artıran mıknatıs gibi güçlendiriciler mevcut ve bu güçlendiricileri puanlarınızı kullanarak yükseltebiliyorsunuz. Örneğin; mıknatısı yükselttiğinizde çekim alanını artırmış oluyor ve daha fazla altın topluyorsunuz.

Wake Woody Infinity, zorluk seviyesinin çok iyi ayarlandığı, oynarken sıkılmayacağınız türde bir mobil oyun. Suda geçen oyunları seviyorsanız bir deneyin.

YORUMLAR