Warfare Nations 1.0 (ios)

Warfare Nations

1.0
Warfare Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    VOLV LLC

Warfare Nations reto görünüme sahip bir savaş oyunudur

Warfare Nations içerisinde hem aksiyonu hem de stratejiyi birleştiren ve retro tarzdaki grafikleriyle öne çıkan bir savaş oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Warfare Nations'da Avrupa'da patlak veren büyük bir savaş konu alınıyor. Biz bu savaşta yer alan bir komutan olarak şanlı zafere veya mezara giden yolda birliklerimizi komuta ediyoruz ve insanlık tarihindeki en kanlı savaşlardan birinde hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Warfare Nations'da oyuna tarafımızı seçerek başlıyoruz. Oyunda karşı tarafı yenmek için bize verilen kaynakları doğru bir şekilde kullanarak gerekli birimleri üretmeli ve düşman üssüne göndermeliyiz. Giderek zorlaşan bir yapıya sahip olan oyunda piyadeler, keskin nişancılar, sağlık ekipleri ve bombacılar gibi askerleri üretebildiğimiz gibi tanklar gibi zırhlı araçları da üretebiliyoruz. Ayrıca düşman topraklarında kontrol noktaları oluşturabiliyoruz ve hava desteği çağırarak düşmanı bombalayabiliyoruz.

Warfare Nations görsellik olarak klasik atari oyunu Metal Slug'a benzer bir yapıya sahip. 2 boyutlu grafikler oyuna retro bir tat katıyor. Online olarak oynanabilen Warfare Nations zengin içeriğiyle denenmeyi hak eden bir oyun.

YORUMLAR