Weather Underground 4.0.3 (ios)

Weather Underground

Weather Underground
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weather Underground, iPhone ve iPad sahibi mobil kullanıcıların detaylı ve doğru hava durumu tahminleri öğrenmesini sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması.

Weather Underground, iOS mobil cihaz sahibi olan kullanıcıların en doğru ve güvenilir hava durumu tahminlerine ulaşmasını sağlayan son derece yararlı ve üstelik ücretsiz bir iOS uygulaması. Bildiğiniz üzere günü gününe tutmayan bir ülkede yaşıyoruz ve özellikle İzmir'li olarak zaman zaman ani hava durumu değişikliklerinden dolayı zor durumda kalabiliyorum. Örneğin bugün sabah saatlerinde çıkan güneş bizi kandırdı ve şu an gökyüzü simsiyah. Akşama muhtemelen bardaktan boşalırcasına yağmur yağacak fakat Weather Underground uygulaması telefon yada tabletimde olsaydı bu kadar ince giyinmezdim.

Elbette Weather Underground dışında hava durumu kontrolü yapabileceğiniz pek çok uygulama bulunuyor. Fakat en iyilerinden bir tanesinin Weather Underground olduğunu söyleyebilirim.

Kullanıcıların bulundukları bölgelerin fotoğraflarını çekerek diğer kullanıcılara yardımcı olmasını da sağlayan uygulama, 10 güne kadar hava durumu tahminlerini sunuyor. Bunun dışında geçmiş hava durumu bilgilerini de görüntülemenizi sağlayan Weather Underground, istediğiniz mekanları favorilerinize ekleyerek daha sonra kontrolünü kolaylaştırıyor.

İçerisine entegre edilen video oynatıcı ile birlikte gelen uygulama detaylı ve gelişmiş hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyen tüm iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz faydalanması gerektiğini düşündüğüm bir uygulama.

YORUMLAR